Drodzy Entuzjaści & Entuzjastki Edukacji Językowej,
mamy przyjemność zaprosić Państwa do współtworzenia największego w Polsce wydarzenia w branży edukacji językowej – Kongresu Językowego PASE. Zachęcamy do składania propozycji wystąpień.
W tym roku wydarzenie nosi tytuł „Embracing the Future” i poświęcone będzie wyzwaniom edukacyjnym przyszłości. Ekspertki i eksperci z różnych dziedzin, w tym językoznawstwa, pedagogiki, psychologii i glottodydaktyki, rzucą światło na wyzwania i szanse związane z kształtowaniem przyszłości edukacji językowej. Program Kongresu obejmuje zagadnienia dotyczące każdej sfery kształcenia językowego, szczególny nacisk i uwagę kładąc na doskonalenie zawodowe nauczycielek, nauczycieli, lektorek i lektorów, ponadto porusza także zagadnienia związane z zarządzaniem szkołą językową.
Jubileuszowy X Kongres Językowy PASE to platforma wymiany doświadczeń i przestrzeń do wspólnego wypracowania strategii w walce z wyzwaniami jakie przed edukacją stawia zdigitalizowany, dynamicznie rozwijający się świat.
Sesje w programie Kongresu:
– prezentują nowatorskie i innowacyjne podejście do edukacji językowej,
– są oparte na solidnych fundamentach badawczych lub najlepszych praktykach,
– mają charakter praktyczny i stanowią inspirację dla innych,
– dotyczą aktualnych wyzwań i trendów edukacyjnych.
Wystąpienia mogą dotyczyć pracy z uczniami na każdym poziomie kształcenia językowego.
Serdecznie zachęcamy Wykładowców & Wykładowczynie, Trenerów & Trenerki, Metodyków & Metodyczki, Entuzjastów & Entuzjastki Edukacji, Pracowników & Pracowniczki Naukowe, Autorów & Autorki Materiałów Edukacyjnych do przesłania propozycji abstraktów swoich wystąpień podczas tego wydarzenia.
Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, który znajduje się poniżej od 20 lutego 2024 r. do 3 marca 2024 r.
Zostanie przesłana mailowo do wszystkich osób, które przesłały propozycje wystąpień, najpóźniej w dniu 10 marca 2024 r.
Kongres odbędzie się w dniach 11-12 maja 2024 r. w Warszawie.
Dodatkowe informacje organizacyjne:
– sesje wykładowe w czasie konferencji odbędą się w kilku równoczesnych blokach,
– każde wystąpienie zaplanowano na 40 minut,
– poszczególne wystąpienia konferencyjne będą nagrywane, a następnie udostępniane wyłącznie zarejestrowanym i opłaconym uczestnikom.
Prosimy o:
– wskazanie języka wystąpienia – zachęcamy do przygotowania i wygłoszenia prezentacji w języku angielskim, a także niemieckim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim, ukraińskim lub francuskim,
– wskazanie grupy odbiorców (edukatorzy & edukatorki / kadra zarządzająca),
– doprecyzowanie czy przesłana propozycja to forma wykładowa czy warsztat.
Dziękujemy za zainteresowanie naszą konferencją i liczymy na różnorodność głosów i perspektyw, które wzbogacą Kongres i przyczynią się do owocnej dyskusji na temat przyszłości edukacji językowej.