Warsztaty: Stwórz swój podcast. Nie tylko językowy


O warsztatach

Podcasty to audycje internetowe, które potrafią zebrać od kilkudziesięciu do kilku tysięcy odbiorców bez konieczności gromadzenia się w jednym miejscu.

Podczas warsztatów dowiesz się, czym są podcasty, jakie dają możliwości, a jakie stanowią wyzwania. Poznasz sposoby budowania relacji i tworzenia niezwykłej więzi z uczniami tak, by audycja stała się wspólnym dziełem prowadzącego i jego słuchaczy. Dowiesz się, jak stworzyć swój podcast od pomysłu, przez nagranie, po publikację i promocję.

Następnie nauczysz się montażu i edycji nagrania. Dowiesz się m.in. jak wycinać przejęzyczenia, skracać nagranie, wyciąć szum, podgłośnić i poprawić jakość swojego głosu, a także dodać muzykę.

Na koniec dowiesz się, jak bezpłatnie publikować swoje nagrania w takich serwisach jak: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, YouTube itd.

Podczas warsztatów będziemy korzystać z dwóch darmowych narzędzi do obróbki audio. Będzie to program Audacity, który należy pobrać ze strony https://www.audacityteam.org/ oraz aplikacja Auphonic, w której wymagane jest zarejestrowanie się https://auphonic.com/accounts/register/ Uczestnicy otrzymają nagranie demo, które wspólnie przygotujemy do publikacji.

Przedstawiamy nowy cykl szkoleń PASE we współpracy z mistrzem wystąpień publicznych, Krzysztofem Jakubowskim! Jeżeli chcesz brzmieć lepiej i wyraźniej, oraz żeby Twoje wystąpienia zapadały w pamięć, dołącz do uczestników serii warsztatów „Twój głos ma znaczenie”! Dowiesz się:

Zadbaj o piękne i głębokie brzmienie, bo TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE!

Stwórz własny podcast

Dowiesz się, jak stworzyć swój podcast od pomysłu, przez nagranie, po publikację i promocję.

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Warsztaty odbędą się na platformie transmisjeonline.pl

CENA warsztatów wraz z nagraniem:

129 PLN


Warsztaty odbędą się w godzinach 10.00-13.00

O prowadzącym

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Wieloletni dziennikarz radiowy, najdłużej związany z Programem II Polskiego Radia. Obecnie prowadzi podcast Sztuka gadania na temat komunikowania się z innymi, wystąpień publicznych i pracy głosem. Jest producentem podcastów dla instytucji publicznych, firm, organizacji pozarządowych oraz osób prywatnych. Otrzymał tytuł Podcastera Roku 2019 oraz tytuł Mistrza Polski Wystąpień publicznych 2019 roku. Członek międzynarodowego klubu mówców Toastmasters International.

Kup bilet

Kupujesz udział online, dostęp do nagrań z warsztatów ważny do 13 czerwca oraz certyfikat uczestnictwa.

Brak w magazynie

129.00

W następnym kroku wprowadzisz dane uczestnika oraz informacje dotyczące faktury i sposobu płatności.

Ważna informacja

Uprzejmie informujemy, że udział online w wydarzeniu i dostęp do nagrań z sesji możliwy jest tylko dla JEDNEGO zarejestrowanego uczestnika poprzez przypisany do zapisu unikalny adres mailowy.

W jaki sposób dokonać rejestracji i zapłacić za udział w kursie? Co w sytuacji kiedy szkoła ma opłacić mój udział? Czy mogę otrzymać fakturę?

Zapisy odbywają się przez formularz rejestracyjny na stronie www.pase.pl

Jak się zarejestrować?

  1. Podaj dane osoby rejestrującej i uczestników.
  2. Jeżeli potrzebujesz faktury: wybierz odpowiednią kategorię płatnika i wypełnij dane.
  3. Wybierz opcję płatności: możesz wykonać płatność natychmiastową za pomocą DotPay lub przelew tradycyjny.
  4. Po rejestracji automatycznie otrzymasz na maila potwierdzenie zapisu wraz z fakturą proforma. Twoje zamówienie otrzyma status WSTRZYMANE.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty, Twoje zamówienie zmieni status na ZREALIZOWANE, a Ty otrzymasz na maila fakturę VAT.

Potrzebujesz faktury przelewowej? Szkoła chce opłacić Twój udział?

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami:

  • podaj dane płatnika faktury,
  • wybierz opcję płatności – przelew tradycyjny,
  • wpisz w polu UWAGI: faktura VAT 7/14 dni.

Automatycznie otrzymasz fakturę proforma, a później ręcznie prześlemy Ci prawidłową fakturę VAT z odroczonym terminem płatności.