Paszport do przyszłości

30 stycznia 2021 r.

Organizatorzy:

British Council
Cambridge University Press

O wydarzeniu

Wydarzenie składa się z dwóch prezentacji oraz sesji Q&A

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Co zyskujesz?

Ponadto:

Dla kogo?

Uwaga!
Liczba miejsc ograniczona!

Rejestracja na wydarzenie trwa do 29 stycznia do godziny 17:00

Paszport do przyszłości

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

Program wydarzenia

30 stycznia 2021 r.

10:00 - 10:45

Barbara Szybowska

British Council

Piotr Pluskota

British Council

Angielski w liceum? To proste!

Barbara Szybowska i Piotr Pluskota przedstawią przyszłość nauczania angielskiego w liceum oraz wymaganego poziomu zaawansowania na egzaminie maturalnym. Opowiedzą jak przygotować młodzież do poziomu C? Z jakich źródeł korzystać na lekcjach? Gdzie szukać materiałów do lekcji on-line i stacjonarnych? Skąd czerpać pomysły?

Sesja prowadzona w języku polskim.

10:45 - 11:00

Sesja Q&A

Barbara Szybowska i Piotr Pluskota

11:00 - 11:15

PRZERWA

11:15 - 12:15

Greg Archer

Cambridge University Press

Exploiting IELTS for language teaching and development in the pre-university classroom

Using practical, classroom-based examples to illustrate how a student’s language skills might be improved in a range of areas, we will explore activities and methods that enable teachers to help high school students to improve their English and their understanding of academic discourse. The IELTS test can serve a dual purpose, both as a starting point and a stopping-off point on the road to university study, and teaching with the test in mind can be extremely productive in an academic educational setting. Greg will aim to explore ways to help older teenage learners to become more engaged and involved with the process of their own language development and to show them how, even if they might be highly confident speakers, they can start building confidence in their full range of productive and receptive skills.

The session will be conducted in English.

12:15 - 12:30

Sesja Q&A

Greg Archer

O prowadzących

Barbara Szybowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, doświadczona nauczycielka i prezenterka British Council i Cambridge Assessment English.
Na co dzień pracuje w szkole językowej, ucząc prawie wszystkie grupy wiekowe i poziomy zaawansowania. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci i nastolatków, szczególnie koncentrując się na technikach wzmacniających motywację uczniów. Ponadto, zajmuje się przygotowaniem słuchaczy do egzaminów Cambridge.
Prywatnie, uwielbia wspinaczkę i podróże.

Piotr Pluskota

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i nauczyciel języka angielskiego z 15-letnim doświadczeniem w nauczaniu różnych grup wiekowych, poziomów i typów kursów. Piotr współpracuje z Cambridge Assessment English, jest supervisorem na egzaminach pisemnych Cambridge i trenerem, który regularnie współpracuje z British Council prowadząc prezentacje i szkolenia.

Greg Archer

Doświadczony nauczyciel posiadający certyfikat DELTA, trener oraz autor. Swoją przygodę z przygotowaniem uczniów do egzaminu IELTS rozpoczął w International House w Londynie. To właśnie tam zyskał kwalifikacje jako egzaminator IELTS zarówno z części Writing jak i Speaking. Po przeprowadzce do Cambridge w 2013 roku spędził wiele lat pracując na tamtejszej międzynarodowej uczelni, gdzie w różnych okresach zarządzał Wydziałem Języka Angielskiego.  Jednocześnie opracowywał odpowiednie kursy do prowadzenia zajęć A Level (odpowiednik matury), a przede wszystkim prowadził zajęcia z IELTS i EAP dla studentów, którzy chcą kształcić się na anglojęzycznej uczelni wyższej. Jest autorem wielu publikacji dotyczących egzaminów IELTS i Cambridge English Qualifications, w tym wielopoziomowego kursu Mindset for IELTS.

Paszport do przyszłości - 30 stycznia 2021 r.

Zapisz się na wydarzenie

UWAGA!

Rejestracja na wydarzenie zakończyła się 29.01.2021 o godzinie 17:00.

Uwaga!

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma dostęp do nagrań, ale certyfikaty są przewidziane tylko dla osób, które wezmą udział w wydarzeniu online na żywo.

Ważne informacje

W jaki sposób dokonać rejestracji i zapłacić za udział w kursie? Co w sytuacji kiedy szkoła ma opłacić mój udział? Czy mogę otrzymać fakturę?

Zapisy odbywają się przez formularz rejestracyjny na stronie www.pase.pl

Jak się zarejestrować?

  1. Podaj dane osoby rejestrującej i uczestników.
  2. Jeżeli potrzebujesz faktury: wybierz odpowiednią kategorię płatnika i wypełnij dane.
  3. Wybierz opcję płatności: możesz wykonać płatność natychmiastową za pomocą DotPay lub przelew tradycyjny.
  4. Po rejestracji automatycznie otrzymasz na maila potwierdzenie zapisu wraz z fakturą proforma. Twoje zamówienie otrzyma status WSTRZYMANE.
  5. Po zaksięgowaniu wpłaty, Twoje zamówienie zmieni status na ZREALIZOWANE, a Ty otrzymasz na maila fakturę VAT.

Potrzebujesz faktury przelewowej? Szkoła chce opłacić Twój udział?

Postępuj zgodnie z powyższymi wskazówkami:

  • podaj dane płatnika faktury,
  • wybierz opcję płatności – przelew tradycyjny,
  • wpisz w polu UWAGI: faktura VAT 7/14 dni.

Automatycznie otrzymasz fakturę proforma, a później ręcznie prześlemy Ci prawidłową fakturę VAT z odroczonym terminem płatności.