Sztuka gadania on-line

Kurs wystąpień, które angażują odbiorców
i pozostają w pamięci na długo

Kurs jest częścią cyklu Twój głos ma znaczenie

Cena promocyjna kursu:

399 PLN

prowadzący: Krzysztof Jakubowski

O kursie

Zdarza się, że wystąpienia on-line stają się „medium towarzyszącym”. Odbiorcy niby słuchają, ale w tym samym czasie korzystają z mediów społecznościowych, piszą na czacie, czytają artykuły, przeglądają maile. Wiele zależy od naszych umiejętności mówcy, które będziemy rozwijać w Sztuce gadania on-line.

Jeśli chcesz...

...to już dziś zapisz się na SZTUKĘ GADANIA ON-LINE!

Czego dokładnie się dowiem?

Podstawowe informacje

Kurs składa się z 10 wideo lekcji

Lekcje możesz wykonywać w dowolnej kolejności przez 90 dni

Wymagania sprzętowe

Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu i zaktualizowaną przeglądarką internetową, głośniki lub słuchawki. Adobe Acrobat Reader do otwierania plików PDF.

Platforma

Co znajdziesz w kursie?

Kurs dla tych, którzy chcą:

O autorze

Krzysztof Jakubowski

Krzysztof Jakubowski

Jestem wieloletnim dziennikarzem radiowym, najdłużej związanym z Programem II Polskiego Radia. Odkąd po raz pierwszy usiadłem przed mikrofonem szukam odpowiedzi na pytanie: jak mówić, żeby chcieli nas słuchać. To pytanie zadaję moim gościom w podcaście Sztuka gadania na temat komunikowania się z innymi, wystąpień publicznych i pracy głosem. Ukończyłem kierunek Kształcenie głosu i mowy na SWPS w Warszawie oraz Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. A także jestem członkiem międzynarodowego klubu mówców Toastmasters International. Moje poszukiwania zostały docenione tytułem Mistrza Polski Wystąpień publicznych 2019 roku oraz Podcastera Roku 2019.

Gesty nie tylko wzmacniają przekaz, pomagają lepiej zrozumieć treść, ale także umożliwiają tworzenie atrakcyjniejszych lekcji, wykładów i prezentacji.

Na kursie Sztuka gadania on-line dowiecie się jak ćwiczyć gesty, by były płynne, naturalne i pomagały zrozumieć treść.

Zapisz się na kurs

Cena regularna
599.00 PLN
Cena promocyjna
399.00 PLN

Zapisy na kurs zakończyły się 28 lutego 2021 r.

Zawartość kursu

10:27
Jak korzystać z kursu w sposób efektywny i wykorzystać dotychczasowe umiejętności.
21:36
Dzięki tej lekcji unikniesz błędów większości mówców. Błędów, które potrafią zniechęcić nawet najbardziej wyrozumiałych słuchaczy.
22:49
Ćwiczenia oddechowe, emisyjne i dykcyjne. Dzięki rozgrzewce będziesz lepiej rozumiany, zabrzmisz mocniej i pewniej oraz ochronisz głos podczas nawet wielogodzinnego mówienia.
14:39
Wzmacnianie przekazu za pomocą gestów. Poznasz sposoby i ćwiczenia rozwijające gestykulację.
15:45
Znajdziesz w niej sposoby oraz ćwiczenia aktorów, dziennikarzy i mówców na zmniejszenie negatywnych skutków tremy.
16:53
Od odpowiedniego nastawienia, przez zbieranie informacji po ćwiczenia i próby. Dowiesz jak szukać i rozwijać własną metodę przygotowywania wystąpień.
22:31
…i utrzymać ją do końca wystąpienia. W tej lekcji poznasz szesnaście sposobów budowania zaangażowania odbiorców, tak by Twoje wystąpienia nie były tzw. medium towarzyszącym.
17:50
Ta lekcja zawiera sposoby radiowców i mówców na ochronę fałdów głosowych. Przed, po w trakcie wystąpienia i na co dzień. Tak by głos pozostał w dobrej formie nie tylko do końca wystąpienia, ale do końca życia.
20:07
Atrakcyjna warstwa wizualna w wystąpieniach on-line jest niezwykle ważna. Poznasz proste sposoby na zagospodarowanie wzroku swoich odbiorców.
12:16
Ta lekcja dotyczy szukania i rozwijania swoich mocnych stron oraz wykorzystywania krasomówczego potencjału. Dowiesz się, jak wyruszyć w swoją krasomówczą drogę i w pełni wykorzystać wiedzę zdobytą podczas kursu.

A ponadto...

Często zadawane pytania

Ile kosztuje kurs i czy otrzymam fakturę VAT?
Regularna cena kursu to 599 399 zł. Dla społeczności PASE przewidziane są atrakcyjne rabaty (dołącz do społeczności PASE zapisując się do newslettera i śledząc nas na facebooku).
Po opłaceniu udziału w kursie, automatycznie na podany adres email otrzymasz fakturę VAT.

Kiedy startuje kurs?
Oficjalna sprzedaż kursu rusza 15 lutego natomiast kończy się 28 lutego. Z kursu możesz korzystać przez 90 dni od daty jego zakupu.

Dla kogo jest ten kurs?
Dla nauczycieli, trenerów, wykładowców, prelegentów, tych którzy chcą stać się wspaniałymi mówcami on-line.

Jakie są wymagania sprzętowe?
Komputer lub smartfon z dostępem do Internetu i zaktualizowaną przeglądarką internetową, głośniki lub słuchawki. Adobe Acrobat Reader do otwierania plików PDF.

Kiedy i gdzie odbędzie się spotkanie z prowadzącym?
Spotkanie odbędzie się on-line. Termin spotkania oraz link otrzymasz podczas trwania kursu.