Szanowni Państwo,

Za nami bardzo trudny rok, który cechowała permanentna zmiana, nieprzewidywalność decyzji, lęk i niewiadoma. Rok, który dla Państwa i dla nas był wielkim wyzwaniem, a któremu wspólnie stawialiśmy czoła od pierwszych dni po marcowym zamknięciu szkół i przejściu na nauczanie zdalne.  Dzięki Państwa zaangażowaniu, wsparciu partnerów, mobilizacji ekspertów i trenerów gotowych dzielić się swoja wiedzą z nauczycielami języków obcych przetrwaliśmy i możemy powiedzieć, że to był również dobry i owocny rok. Obfitował w rekordową liczbę wydarzeń metodycznych, rozwojowych i biznesowych. W 25 bezpłatnych webinariach zorganizowanych przez PASE od kwietnia 2020 r. wzięło udział 10 600 uczestników. W czasie majowego kongresu językowego PASE 550 osób wysłuchało 48 wykładów polskich i zagranicznych ekspertów. W kolejnych wydarzeniach takich, jak Wakacyjne SPA dla Nauczycieli, webinaria dla właścicieli szkół i obsługi klienta, konferencja Kapelusze Lektora, seminarium nt. pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz warsztaty z zakresu emisji głosu uczestniczyło ponad 2000 osób.

Chcielibyśmy bardzo Państwu podziękować za tak aktywny udział w proponowanych przez PASE wydarzeniach, które mamy nadzieję, pomogły również nauczycielom i lektorom języków obcych zdobyć nowe kompetencje służące zachowaniu jakości edukacji językowej off/ online.

Szczególne podziękowania kierujemy również do wszystkich instytucji partnerskich PASE z Polski i z zagranicy. Dzięki naszym partnerom możliwe było zaproszenie do współpracy znamienitych ekspertów, którzy inspirowali, wspierali i motywowali członków społeczności PASE do nauczania języków obcych niezależnie od trybu, w jakim ta nauka się odbywała.

Jako stowarzyszenie szkół językowych podejmowaliśmy również działania związane z ochroną interesów środowiska edukacji językowej w Polsce w dobie pandemii Covid-19 od zapewnienia opinii prawnych, poprzez organizację webinariów wspierających właścicieli szkół, po uzyskiwanie stanowisk poszczególnych resortów w zakresie standardów sanitarnych funkcjonowania instytucji kształcenia językowego.  

Dziękując za Państwa wkład w działalność Stowarzyszenia PASE w roku 2020, życzymy Państwu, by ten nadchodzący Rok był lepszy, zdrowy, stabilny i przyniósł Państwu wiele satysfakcji zawodowych oraz spełnienia wszystkich osobistych planów i zamierzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wydarzeń, jakie dla Państwa przygotowaliśmy w pierwszym półroczu 2021. Do zobaczenia On-PASE-LINE już w styczniu!!!

Do Siego ROKU 2021

Zespół PASE

Zobacz nadchodzące wydarzenia: