Bezpłatne webinarium PASE

pt.

Dynamika rozwoju przedszkolaków a nauczanie i uczenie się  języków

26 stycznia 2021 r. godz. 18.00

Prowadząca

Bożena Janiszewska

Nowe kompetencje i umiejętności

Podczas webinarium dowiesz się jak pracować z najmłodszymi uczniami!

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Webinarium odbędzie się na platformie transmisjeonline.pl

 

 

 Wiek przedszkolny (od 2;6 do około 6-7 lat) to okres bardzo szybkiego rozwoju, w tym rozwoju układu nerwowego. Jeżeli w tym okresie nie są odpowiednio stymulowane powstałe połączenia nerwowe, to w wieku około 7 lat część z nich zanika bezpowrotnie!!

Szybki rozwój psychoruchowy, związek rozwoju ruchowego z psychicznym jest dla procesu uczenia się bardzo istotny. Każdy rok rozwoju w okresie przedszkolnym różni się od poprzedniego i następnego, a nasza wiedza i doświadczenie pedagogiczne ma  decydujący wpływ nie tylko na opanowanie języka obcego, ale i na rozwój psychiki dziecka. Jak pracować z dziećmi, by wykorzystać ich potencjał ?     Będziemy o tym mówić.   

Prowadząca

Bożena Janiszewska

Bożena Janiszewska

Mgr psycholog z dużym stażem pracy. Wykładowca wyższych uczelni, współpracownik ośrodków szkoleń i ośrodków doskonalenia nauczycieli, pracownik Poradni Psychologicznych dla Dzieci i Młodzieży, (badania psychologiczne, konsultacje, współpraca z rodzicami). Autorka publikacji książkowych i wielu artykułów dla nauczycieli, rodziców i dzieci. Specjalizuje się w psychologii rozwojowej i klinicznej, wykłada psychologię społeczną. Z jej metod badań dojrzałości szkolnej korzysta wielu nauczycieli z całej Polski. Ma trójkę wspaniałych wnuków; wiele zainteresowań i stale za mało czasu.

ZAPISY

Wszyscy zapisani uczestnicy w ciągu 48h po webinarium otrzymają certyfikat oraz nagranie.

Pamiętaj, nie jesteś sam – nasi eksperci służą wiedzą i wsparciem.