Bezpłatne webinarium PASE

pt.

Idę na zebranie jako wychowawca, idę na konsultacje jako nauczyciel. I jak mi z tym?

28 października 2021 r. godz. 19.00

Prowadząca

Katarzyna Gala

Nowe umiejętności i refleksje

Nabędziesz je poprzez możliwość wysłuchania sesji oraz możliwość zadania pytań naszej ekspertce.

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Webinarium odbędzie się na platformie transmisjeonline.pl

Idę na zebranie jako wychowawca, idę na konsultacje jako nauczyciel. I jak mi z tym?

 

Nieuchronnie zbliża się czas zebrań i konsultacji z rodzicami. Jak się z tym czujesz? Bezpiecznie? Nie możesz się doczekać? Zżera Cię trema? Idziesz jak na ścięcie? A może najchętniej uciekłbyś gdzie pieprz rośnie?

Jeśli w związku z zebraniem lub konsultacjami doświadczasz trudnych emocji lub zwyczajnie chcesz wymienić myśli z innymi nauczycielami to mój webinar jest dla Ciebie!

Podczas naszego spotkania dowiesz się:

– jak zbudować relację z rodzicem

– jak zapewnić bezpieczeństwo emocjonalne sobie i rodzicowi

– jak przekazywać ważne informacje i oddzielać fakty od opinii

– dlaczego słuchamy nie dwoma, ale czterema uszami

 

Będzie, jak zwykle, mocno praktycznie, bo będę dzielić się nie tylko wiedzą, ale także (a może przede wszystkim!) doświadczeniem ze swojego nauczycielsko-wychowawczego podwórka.

 

Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

Prowadząca

Katarzyna Gala

Doświadczony nauczyciel, metodyk i lektor współpracujący z łódzkimi szkołami językowymi, trener wydawnictwa Macmillan, egzaminator i weryfikator OKE, tutor oraz etnolog. Aktualnie studiuje psychologię. Absolwentka Akademii Metodyka PASE i Akademii Young Learners PASE. Praktyk programu Dam Radę! i Jestem z Ciebie Dumny! Trener TUS. Wieloletni nauczyciel języka angielskiego w państwowych przedszkolach i państwowej szkole podstawowej. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka angielskiego w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym im. Armii Krajowej w Łodzi oraz współpracuje ze szkołami językowymi i ośrodkami szkoleniowymi w charakterze metodyka. Jest autorem wielu artykułów w prasie branżowej. Interesuje się metodyką nauczania języków obcych (zwłaszcza najmłodszych uczniów i młodzieży), psychologią, neurolingwistyką i różnicami kulturowymi. Jest ogromną fanką polskiej kultury ludowej. Jak podkreśla – jej najważniejszą rolą społeczną jest bycie mamą siedmioletniego Wojtka, na którym z lubością i powodzeniem testuje swoje pomysły językowe. To rola, z której czerpie garściami najwięcej inspiracji i która niezmienne uczy ją pokory i przekonuje, że uczymy się nieustannie i każdego dnia.

ZAPISY

Wszyscy zapisani uczestnicy w ciągu 48h po webinarium otrzymają certyfikat oraz nagranie.

Pamiętaj, nie jesteś sam – nasi eksperci służą wiedzą i wsparciem.