Bezpłatne webinarium PASE

pt.

FriendZ on Z

10 października 2021 r. godz. 19.00

Prowadzący

KATARZYNA MIKOŁAJCZYK, DANIEL STARSKI, MONIKA KRAWCZYK-SOBIECH

Nowe umiejętności i refleksje

Nabędziesz je poprzez możliwość wysłuchania rozmowy oraz zadawania pytań naszym ekspertom

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Webinarium odbędzie się na platformie transmisjeonline.pl

Trójka nauczycieli, trzy języki, trzy spojrzenia, jedna rozmowa. Na rozgrzewkę przed Kapeluszami Lektora 2021, PASE zaprasza na webinar z doświadczonymi nauczycielami renomowanego warszawskiego liceum. Będzie o językach, o pokoleniu Z, o własnych przemyśleniach. Nie może Cię z nami zabraknąć 🙂

Prowadzący

Katarzyna Mikołajczyk

 Germanistka z duszą społecznika, z szufladą pełną czekolady, nastawiona na relacje, słuchanie młodzieży i towarzyszenie jej w procesie nauczania. Dla mnie szkoła bez ocen mogłaby istnieć od zaraz, lekcje mogłyby się odbywać w lesie a Instaling mógłby królować zawsze i wszędzie:)

Daniel Starski

Nauczyciel mianowany, anglista w XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie, lektor w TE Sokrates, członek zarządu PASE oraz członek zespołu ekspertów PASE, weryfikator maturalny, prelegent na międzynarodowych konferencjach IATEFL i PASE, stypendysta programów szkoleniowych dotowanych przez Departament Stanu USA, tutor, wychowawca. W wolnych chwilach rowerzysta, psiarz, pasjonat żużla, bilarda oraz muzyki z lat 70tych. 

Monika Krawczyk-Sobiech

Nauczyciel dyplomowany j. rosyjskiego, lektor specjalizujący się w rosyjskim języku biznesu, egzaminator maturalny, pracuję w dwóch prestiżowych warszawskich liceach, przygotowuję uczniów z sukcesami do olimpiady przedmiotowej i egzaminów maturalnych na poziomie podstawowym i rozszerzonym, współpracowałam z wydawnictwem  tworzącym programy komputerowe do nauki języka rosyjskiego. Prywatnie matka jednej córki z pokolenia Z, miłośniczka sztuki i malarka amatorka:)

ZAPISY

Wszyscy zapisani uczestnicy w ciągu 48h po webinarium otrzymają certyfikat oraz nagranie.

Pamiętaj, nie jesteś sam – nasi eksperci służą wiedzą i wsparciem.