Bezpłatne webinarium PASE

pt.

Zachowania nauczyciela i ich wpływ na emocje ucznia

26 września 2021 r. godz. 19.00

Prowadząca

Anna Życka

Nowe kompetencje i umiejętności

Nabędziesz je poprzez możliwość wysłuchania wystąpienia oraz zadawania pytań naszej ekspertce.

Zapoznaj się z wymaganiami technicznymi

Platforma

Webinarium odbędzie się na platformie transmisjeonline.pl

Podczas webinarium przyjrzymy się, jaki wpływ na funkcjonowanie ucznia w szkole mają zachowanie i emocje nauczyciela. 

Jakie strategie możemy wykorzystać, aby modelować zachowania ucznia, które chcielibyśmy u niego widzieć? Co zrobić, aby nasz uczeń czuł się bezpiecznie i komfortowo na naszych lekcjach? Na te pytania postaram się właśnie odpowiedzieć. 

Aby mieć wpływ na zachowania innych w naszym otoczeniu, musimy jednak zwrócić uwagę na to, co możemy kontrolować, czyli na nasze własne reakcje. I o tym warto zawsze pamiętać. 

Prowadząca

Anna Życka

Z wykształcenia jestem germanistką. Od wielu lat pracuję jako nauczyciel i lektor. Jestem egzaminatorem TELC do poziomu C1, Medizin Deutsch B2/C1 oraz Telc Deutsch B1-B2 Pflege. Współpracuję z OKE Łódź jako Przewodnicząca Zespołu Egzaminacyjnego. Udało mi się w życiu połączyć zawód i pasję. Ale na tym nie koniec. Ciągle się uczę, staram się doskonalić, słucham innych a przede wszystkim w pracy słucham swojego serca i intuicji. Staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Mediacja społeczna, rodzinna i szkolna oraz Zarządzanie Oświatą. Jestem Trenerem Biznesu – ale moje działania szkoleniowe nie bazują na biznesie a raczej na kadrze nauczycielskiej. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem. W centrum moich zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potencjał. Praca z ludźmi daje mi energię. Może dlatego właśnie mam jej tak dużo. Staram się być bardzo aktywna – szczególnie w dwóch obszarach: jako nauczyciel i jako trener. Jako nauczyciel wychodzę naprzeciw oczekiwaniom młodzieży i kursantów. Dla nich prowadzę stronę Mein Deutsch na fb oraz organizuję webinary gramatyczne z cyklu Gramatyka Praktyka. Jako trener poruszam kwestie, które wydają mi się bardzo istotne w pracy nauczyciela i lektora. Ostatnio swoją uwagę koncentruję na grupie, procesie grupowym i działaniach nauczyciela – trenera. Zainteresowani tym obszarem nauczyciele mają możliwość uczestniczyć w moich webinarach. Jestem współtwórcą szkoły językowej w centrum Łodzi – EXPERTSCHOOL. W życiu prywatnym jestem mamą Danieli i Karola oraz babcią.
https://zycka.site123.me/

ZAPISY

Wszyscy zapisani uczestnicy w ciągu 48h po webinarium otrzymają certyfikat oraz nagranie.

Pamiętaj, nie jesteś sam – nasi eksperci służą wiedzą i wsparciem.