KONFERENCJA: sPASE for MANAGERS

Zarządzanie ludźmi w szkole językowej

TERMIN: 24 listopada 2018 r.

MIEJSCE: szczegóły wkrótce

PROGRAM

  • Rekrutacja i selekcja pracowników – jak mądrze budować zespoły;

  • Coaching i mentoring w pracy menedżera – jak prowadzić ważne i trudne rozmowy z pracownikami;

  • Wdrażanie i rozwój kompetencji pracowników – od nowicjusza do eksperta;

  • O zaufaniu w biznesie.

PRELEGENCI

Iwona Budny I FRIS

Talent Management Mentor, doświadczony trener biznesu. Prowadzi sesje budujące samoświadomość oraz wspierające odnalezienie swojego dobrego miejsca w roli zawodowej i w życiu osobistym na terenie całego kraju. Ceniona za zrównoważone podejście oraz łatwość budowania relacji wspierających Klientów w dotarciu do potencjałów, talentów oraz drogi budowania Swojego Mistrzostwa Osobistego. W pracy wykorzystuje wyniki analiz – FRIS®, Talentów wg. Instytutu Gallupa, Reeis Motivation Profile, TQM48, TalentQ, 15FQ+ oraz stosuje techniki komunikacyjne NVC i narzędzia z zakresu Zen Coachingu.

dr Paweł Fortuna

Psycholog, pisarz, nauczyciel akademicki, kompozytor i autor tekstów. Lubi ludzi, zaraża entuzjazmem, pomaga więcej widzieć i sensowniej żyć. Autor akcji społecznej „Wznieś się na poziom dziecka”. Wykładowca na studiach MBA w Akademii Leona Koźmińskiego oraz w Instytucie Psychologii KUL. Jedyny, dwukrotny laureat Nagrody Teofrasta miesięcznika Charaktery oraz Nagrody Książka dla Trenera przyznawanej przez Polskie Towarzystwo Trenerów Biznesu. Prowadzi badania nad uczeniem się na błędach, a na poziomie praktycznym oswaja ludzi z porażkami, pokazując, że rzeczywiście przywracają one wszystkie cnoty, które sukces nam odbiera. Członek ZAiKS.

Witold Machlarz I PASE

Absolwent Lingwistyki Stosowanej na UW, Zarządzania Firmą Rodzinną (FBA) i Akademii Liderów w Szkole Biznesu PW oraz studiów podyplomowych z Psychologii Biznesu i Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii L. Koźmińskiego. Certyfikowany coach, trener biznesu i rozwoju osobistego. Założyciel firmy HumanExcellence specjalizującej się w projektach doradczych z zakresu efektywnej komunikacji, motywacji, umiejętności menedżerskich oraz nowoczesnego przywództwa. Założyciel EnglishCollege, członek Zarządu Stowarzyszenia PASE.kości w Nauczaniu Języków PASE www.pase.pl

prof. Piotr Zielonka I Akademia Leona Koźmińskiego

Profesor nadzwyczajny SGGW. Prowadzi badania naukowe w zakresie ekonomii behawioralnej, psychologii ryzyka oraz psychologii inwestowania. Autor książki „Giełda i psychologia”, Redaktor oraz współautor książki “Large Risks with Low Probabilities”.Współtwórca i kierownik studiów podyplomowych „Psychologia Biznesu dla Menedżerów” na Akademii LeonaKoźmińskiego w Warszawie.Członek thinktanku “Think Forward Initiative” w Amsterdamie. Współpracuje z Bucknell University i University of Idaho w USA.