Witold Machlarz
Prelegent PD

Bio:

Absolwent Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, Zarządzania Firmą Rodzinną (FBA) i Akademii Liderów w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych z Psychologii Biznesu i Zarządzania Ludźmi w Firmie na Akademii Leona Koźmińskiego. Obecnie doktorant na wydziale zarządzania Akademii Leona Kożmińskiego. Certyfikowany coach oraz  trener biznesu i  rozwoju osobistego. Założyciel firmy szkoleniowo doradczej www.humanexcellence.pl specjalizującej się w szkoleniach, coachingu i projektach doradczych z zakresu efektywnej komunikacji, motywacji, umiejętności menedżerskich oraz nowoczesnego przywództwa. Menedżer, przedsiębiorca i praktyk biznesu.  Założyciel i wieloletni dyrektor zarządzający sieci szkół językowych English College. Od grudnia 2016 członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków PASE.

Sesja: O motywacji nieco inaczej…

Szkoła to wyjątkowe miejsce i szczególny czas intelektualnego i emocjonalnego rozwoju dzieci i młodzieży. To czas wszechstronnego rozwoju talentów, nauki twórczego myślenia i efektywnego działania. To również miejsce kształtowania osobowości oraz postaw młodych ludzi.

Dlatego też istotą pracy nauczyciela powinno być nie tylko przekazywanie wiedzy, ale również, a może przede wszystkim, inspirowanie młodych ludzi do tego, aby sami odkrywali sens nauczanych treści i aby rozbudzali w sobie naturalną ciekawość odkrywania i poznawania świata i ludzi.

Pytanie, które z pewnością nasuwa się wielu nauczycielom to, w jaki sposób skutecznie oddziaływać na postawy swoich uczniów i jak, pomimo częstych przeciwności losu, odnaleźć w sobie motywację, aby skutecznie  realizować ambitne cele i radzić sobie z wyzwaniami.

Serdecznie zapraszam na moją sesję podczas Konferencji PASE METAmorfozy!

 

 

Your name: *
Your phone: *
Your e-mail: *
Contact Preference:
Title of Message: *
Text: *