Kolejne webinarium PASE: zaloguj się do realu!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się w środę 22 kwietnia o godz. 19.00!

 

Zaloguj się do realu – jak będziemy uczyć po czasach kwarantanny

Sami przyznacie – mamy przesyt szkoleń o tym, jak uczyć podczas pandemii. Dlatego podczas mojego webinarium porozmawiamy sobie o tym, co zadzieje się po zakończeniu kwarantanny, kiedy część z nas wróci do nauczania stacjonarnego. Jaką lekcję dało nam przymusowe przeniesienie się do wirtualnego świata nauki? Czy można elementy online zastosować w realu? Czy inaczej spojrzymy na pracę swoją i uczniów?

Zapraszam w środę 22 kwietnia o godz. 19.00 – na spokojnie, bez zadęcia, terapeutycznie:

  • zastanowimy się, czego nauczyły nas lekcje online podczas pandemii wirusa
  • przedyskutujemy, jak nowe doświadczenia możemy przenieść do naszych sal lekcyjnych
  • spojrzymy na relacje nauczyciel – uczeń – czy się zmieniły i przetasowały?
  • spróbujemy odnaleźć własną „ścieżkę wirtualną”, która pozwoli na ubogacenie naszej pracy
  • spojrzymy na świat online z innej perspektywy i być może zostaniemy w nim na dłużej…

Niech real będzie z Wami!

Prowadząca:

Dagmara Łata

Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego, metodykiem, trenerem, tłumaczem i historykiem sztuki. Pracowałam dla dużych szkół językowych takich jak British School czy Profi-Lingua, a od wielu lat jestem związana ze Stowarzyszeniem PASE. Specjalizuję się w nauczaniu online, tworzę własne materiały, uczę się nowych technologii i z ciekawością obserwuję, jak tworzą się relacje między uczniem a nauczycielem/lektorem bez kontaktu „na żywo”. Jestem fanką przemycania sztuki i kultury w nauczaniu i uczeniu się języka. Uwielbiam dawać autonomię moim uczniom – to oni wiedzą najlepiej, co jest dla nich najważniejsze na naszych lekcjach.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

ZAPISY