Bezpłatne webinarium PASE&Lang LTC!

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się we wtorek 21 kwietnia o godz. 19.00!

Webinarium przygotowaliśmy we współpracy ze szkołą ze znakiem jakości PASE – Lang LTC!

Trzymaj pion i poziom – (nie)nowe role szkoły i lektora w wirtualnej rzeczywistości

Pandemia koronawirusa postawiła sektor edukacji przed wyzwaniami, które wymusiły mobilizację wszystkich sił i skierowanie ich na przeniesienie zajęć w przestrzeń wirtualną. Wybór narzędzia do komunikacji, poznanie jego funkcjonalności, przeszkolenie lektorów i uczniów, wypracowanie procedur, rozwiązywanie problemów technicznych. To wszystko, przez ostatnie tygodnie pochłaniało ogromne ilości energii i czasu, ale było niezbędne, aby zapewnić ciągłość nauczania.

Dziś nadszedł czas, aby sprawdzić jak radzą sobie nauczyciele i uczniowie w tej nowej rzeczywistości i ocenić jak przeniesienie zajęć do świata online wpływa na ich jakość. Lang LTC jako szkoła z certyfikatem jakości nauczania PASE już to zrobiła. Opowiem Wam jak.

W  swojej pracy łączę doświadczenia zdobyte jako nauczyciel, metodyk i osoba odpowiedzialna za jakość dostarczanych przez Lang LTC produktów. Korzystając z tych doświadczeń podzielę  się obserwacjami i rozwiązaniami, których wdrożenie pozwala nam utrzymać dotychczasowe, wysokie standardy, po raz kolejny potwierdzone przez PASE w czasie tegorocznej inspekcji. Podpowiem też w jaki sposób zachęcamy nauczycieli, aby w tym czasie szczególnie dbali o rozwój zawodowy i pozyskiwanie nowych umiejętności, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.

Prowadząca:

Elżbieta Kozioł – Dyrektor ds. Projektów Strategicznych w Lang LTC. Od wielu lat związana z Lang LTC jako metodyk, trener oraz egzaminator IELTS i Cambridge Assessment English. Specjalistka w zakresie organizacji i realizacji szkoleń językowych w firmach i korporacjach. Nauczyciel z wieloletnim stażem. Autorkach licznych artykułów dla magazynu Personel i Zarządzanie.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

ZAPISY