Bezpłatne webinarium PASE: Jak “wrócić” do normalności?

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnym bezpłatnym webinarium PASE, które odbędzie się we wtorek 8 września o godz. 18.00!

Temat: Jak “wrócić” do normalności? Sposoby minimalizowania skutków pandemii koronawirusa

Po długiej nieobecności w szkole oraz przy braku bezpośredniego kontaktu z uczniami mamy prawo czuć się niekomfortowo. Był to dla nas trudny okres, który mógł wpłynąć na cały szereg zmian w naszej nauczycielskiej psychice. Wyrwanie z codzienności, z pracy przez cały rok szkolny powoduje, że powrót do tzw. „normalności” wcale nie jest łatwy. Warto zastanowić się, co w nas mogło się zmienić, co o sobie myślimy, co odczuwamy i poznać sposoby, by wyjść jeszcze silniejszymi z trudnej sytuacji. Te problemy będą przedstawione ; mogą pomóc nam wszystkim sprostać nowej sytuacji, może jeszcze trudniejszej. Jesteśmy potrzebni dzieciom i PORADZIMY SOBIE – popatrzą na nas i uśmiechem powitają nas i pierwsze lekcje.

PROWADZĄCA:

Bożena Janiszewska

Mgr psycholog z dużym stażem pracy. Wykładowca wyższych uczelni, współpracownik ośrodków szkoleń i ośrodków doskonalenia nauczycieli, pracownik Poradni Psychologicznych dla Dzieci i Młodzieży, (badania psychologiczne, konsultacje, współpraca z rodzicami). Autorka publikacji książkowych i wielu artykułów dla nauczycieli, rodziców i dzieci. Specjalizuje się w psychologii rozwojowej i klinicznej, wykłada psychologię społeczną. Z jej metod badań dojrzałości szkolnej korzysta wielu nauczycieli z całej Polski. Ma trójkę wspaniałych wnuków; wiele zainteresowań i stale za mało czasu.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.

 

ZAPISY

Certyfikat uczestnictwa oraz nagranie zapisani uczestnicy otrzymają w ciągu 48h od webinarium.